Biuletyn Informacji Publicznej Centrum Nauki Kopernik

A A A

CENTRUM NAUKI KOPERNIK

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Promocji

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa

 

Znudziła ci się praca na rynku komercyjnym? Chcesz wykorzystać swoje doświadczenie w miejscu, którego misja jest zgodna z twoimi wartościami? Chcesz wspierać wiodącą w Polsce instytucję kultury przełamującą standardy nowoczesnej edukacji, rozrywki, komunikacji naukowej?

Dołącz do zespołu Centrum Nauki Kopernik.

 

Szukamy osoby, która ma doświadczenie w budowaniu strategii kampanii marketingowych, zakupie mediów, koordynowaniu prac zespołu realizującego kampanię (zawierającą elementy zarówno performance marketing, jak i kanałów tradycyjnych).

Umiesz o nich opowiedzieć oraz możesz pochwalić się ich realizacją  

- prześlij do nas swoją aplikację.

 

Docenimy szczególnie osobę posiadającą kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych z wykorzystaniem narzędzi marketingowych i PR o analitycznym podejściu,

która zaciekawi nas swoimi umiejętnościami

oraz niestandardowymi pomysłami.  

.

Zakres obowiązków:

 • planowanie działań promujących główną ofertę CNK, wystawy stałe (w tym; teatry, laboratoria) i czasowe oraz planetarium,
 • współudział w opracowywaniu i realizowaniu strategii rozwoju publiczności,
 • dobór i wdrażanie narzędzi PR-owych lub marketingowych (marketing online i offline),
 • tworzenie harmonogramów działań, budżetów promocji, rozliczeń i raportów,
 • koordynowanie prac produkcyjnych na rzecz kampanii, w szczególności współpraca z grafikami, rzecznikiem prasowym, redakcją, specjalistami w zakresie zakupu mediów on-line, SEO, itd.,
 • tworzenie z redaktorami tekstów do materiałów promocyjnych i informacyjnych CNK (foldery, ulotki, strony www, media społecznościowe, biuletyny wewnętrzne i zewnętrzne, mailingi itp.),
 • współpraca z zespołem Centrum Nauki Kopernik w celu realizacji działań promocyjnych.

Wymagania:

 • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
 • doświadczenie w tworzeniu planów, prezentacji i raportów,
 • doskonała znajomość narzędzi marketingowych,
 • orientacja w procesie produkcji materiałów drukowanych (ulotki, plakaty itp.),
 • umiejętność pisania i redagowania tekstów w różnej stylistyce,
 • dobra organizacja pracy, skrupulatność, systematyczność,
 • umiejętność pracy przy kilku projektach równocześnie,
 • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
 • praktyczna znajomość narzędzi e-mail oraz pakietu MS Office.

Mile widziane:

 • dobra orientacja w świecie kultury oraz tematyce edukacyjnej,
 • praktyczna znajomość prawa o zamówieniach publicznych,
 • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
 • pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole,
 • ciekawe wyzwania w prestiżowej instytucji kultury,
 • benefity pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ZFŚS, dofinansowanie nauki języków obcych).

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o  przesyłanie CV poprzez formularz aplikacyjny

do dnia 8.07.2019 r.

 

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

 1. Informujemy, ze administratorem podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 (dalej jako „CNK”).
 2. Te dane osobowe, które zostały wymienione w Kodeksie Pracy, przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania pozostałych danych jest art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. tj. zgoda osoby, której dane dotyczą.
 3. Dane zbierane są w celu realizacji danego procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez CNK.
 4. Dane przetwarzane będą przez okres do 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez CNK, przez okres 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia.
 5. Informujemy, że  podane w zgłoszeniu dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz CNK oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
 7. Ponadto informujemy o przysługującym Pani/Panu prawie do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@kopernik.org.pl co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem zgody.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne przy czym jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwy udział w prowadzonym przez CNK procesie rekrutacyjnym.
 10. Decyzje dotyczące podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym danych osobowych nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
 11. Kontakt z CNK, w tym z osobą realizująca w CNK obowiązki inspektora ochrony danych, możliwy jest w formie pisemnej na adres podany w pkt. 1 powyżej, lub w formie elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@kopernik.org.pl.

Więcej o Centrum Nauki Kopernik na www.kopernik.org.pl